MİSYONUMUZ

FİKİR

Polyplast şirketinin başarısı, benzersiz ürünler yaratılmasını sağlayan uzmanlarının yüksek bilgisine ve şirketimizin muazzam bilimsel ve pratik deneyimlerine dayanmaktadır. Şirketimizin kendi bünyesindeki bilimsel ve teknik merkezi, siz kıymetli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerin üretiminin gerçekleştirilmesini sağlar. Şirketimizin ana önceliği araştırmalarımızın yoğunluğunu arttırmaktır. Bu yüzden her tesis yerli hammaddeler kullanılarak beton hazırlanması konusunda araştırmalar yapan bir laboratuara sahiptir ve üretilen katkı maddeleri bunlara uyarlanır. Şirketimiz yenilikçi fikirler ve araştırmalara odaklanılmasında muazzam çabalar göstermektedir. Uzmanlarımızın profesyonel yeterliliklerine ilaveten bilimsel ve teknolojik gelişmeler alanındaki küresel deneyim ve uygulamalar, şirketimizin yenilikçi planlar gerçekleştirmesi ve hedeflere ulaşmasında eşsiz bir fırsat sunar. Şirketimiz, son zamanlarda, sürekli incelenen ve analiz edilen eğilimler ve pazarın çağdaş ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli, temelli katkı maddeleri üretimini benimsemektedir. Ortaklarımızın önerileri ve rakiplerimizin başarılarına ilgimizi dikkatlice yönlendirmemiz Polyplast'ın lider konuma gelmesini sağlamıştır. İlkelerimiz sürekli yeni ve daha etkili yönetim, araştırma, planlama, organizasyon, üretim ve en iyi pazarlama tekniklerinin uygulanmasına dayanmaktadır.

KALİTE

Şirketimizin ilerlemesini belirleyen unsur sürekli ürün kalitesini yükseltme çabamızdır. Üretilen ürünün kalitesine dair sorumluluk duymamız nedeniyle şirketimiz Rusya pazarının lideri olmuştur. Polyplast olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini sürekli artırmaktayız. Kapsamlı altyapımız ve sunduğumuz teknik destek şirketimizin müşterilerine hızla ürünler sunmasını sağlamaktadır. Yüksek ürün kalitemiz, önde gelen araştırma enstitüleri tavsiyelerine ek olarak, ortaklarımızdan ve müşterilerimizden gelen büyük miktardaki olumlu geribildirimlerle onaylanmaktadır.

MALZEME

Hızla gelişen Polyplast şirketi, Rusya pazarında kimya sanayinin lideri haline gelmiştir. Şirketimiz inşaat pazarının dinamik büyümesini analiz ederek, tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan rekabetçi ürünler geliştirmekte ve üretmektedir. Şirketimizin ürünlerinin kapsamı inşaat sektörüyle sınırlı değildir. Şirketimizin ürettiği kimyasal katkılar boya, deri ve kauçuk sanayilerinde, sentetik, kauçuk ve gübre üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Şirketimizin büyüme stratejisine yönelik yaklaşımlarından biri de metalürji sanayi işletmeleri ile işbirliğine girilmesidir. Önceliğimiz sürekli yeni uygulama yolları arayarak, kendi yenilikçi tasarımlarımıza dayalı bir şekilde, mevcut ürün yelpazemizi genişletmektir. Yakın gelecekte şirketimiz beton katkı maddelerinin üretiminde yeni teknolojiler uygulayarak, üretim tesislerini daha da geliştirmeyi planlamaktadır. Tüm bu faktörler kalitemizi artırma ve daha başarılar sonuçlar elde edilmesinde ilave adımlar olacaktır.

FAALİYET ALANLARI

Polyplast naftalin sulfonat bazlı karışımları, akışkanlık, sertleşme oranı, su azaltılması, plastisite ve yanı sıra birçok diğer parametrelerin kontrol edilmesini sağlayan beton katkı maddelerinin üretiminde kullanılır. Ayrıca, katkı maddeleri en pahalı yapı hammaddesi olan beton tüketiminde %20'ye kadar tasarruf sağlar. Dolayısıyla inşaat sektörü için vazgeçilmezdir.