HAKKIMIZDA

POLYPLAST JSC Rusya Federasyonu'nun en büyük kimyasal hammadde üreticisi şirketlerinden biri olup inşaat sektöründe, beton ve inşaat harçlarının üretimi için yaygın olarak kullanılan BNS (Beta Naftalin Sulfonat) alanında Rusya pazarının lideridir.

Şirketimizin en son teknolojilerle donatılmış üst düzey makine hatlarına sahip üç modern fabrikası bulunmaktadır. Fabrikalarımızın coğrafi konumu sayesinde çok kısa zaman zarfında ürün hattımızdan ilgili ürünü teslim etmemiz mümkün olmaktadır ve ayrıca fabrikalarımızın kapasitesi sayesinde müşterilerimize düzenli ve istikrarlı gönderileri garanti edebilmekteyiz.

Ürünlerimizin önemli bir kısmı Almanya, İtalya, Hollanda, Türkiye, Ürdün, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Brezilya, Hindistan ve benzeri diğer ülkeler de dâhil olmak üzere uzak ve yakın ülkelere ihraç edilmektedir. Polyplast ürünleri ağırlıklı olarak hiper akışkanlaştırıcı ve yüksek oranda su azaltıcı katkı maddeleri üretimi için temel bileşenlerden olan naftalin sulfonat (SP-1 ve SP-4) gibi yüksek teknolojiye haiz, kimyasal katkı maddeleri içerir. Tüm Polyplast fabrikaları TUV NORD (Almanya) belgelendirme merkezi tarafından tevdi edilen ISO 9001:2008 uluslararası standart belgesine haizdir.

Şirketimiz, en yüksek teknolojilerin uygulanması yoluyla ve dağıtım ağını genişleterek, müşterilerimizle en uygun ve rahat işbirliğini oluşturma çabasındadır. Aynı zamanda, bünyemizdeki bilimsel, teknik olanaklar ve lojistik merkezleri sayesinde, değerli tüketicilerimize, tam döngüye sahip üretim ve üretilen bu ürünlerin teslimatını sağlar. Bunun yanında siz değerli müşterilerimize hizmet ve danışmanlık desteği de sağlamaktayız.


Tüm Polyplast ürünleri tam setler halinde standart belgelere sahiptir ve sürekli izleme sayesinde üretilen her partide stabil bir kalite sürekliliği sağlanır.